Detay

img

Emtia hasar gözetimi

Gerçekleştirilecek ihracat ve ithalat projelerinizde emtianın alım ve satım sözleşmelerinde belirtilen tonaj, teknik özellikler ve kaliteye uygunluğunu firmanız adına denetler ve alınan sonuç ve bulgularımız ile ilgili nihayi raporumuzu standartlara göre hazırlarız. İthalat ve İhracat projelerinizde yapacağımız Gözetim (Survey) hizmetlerimizi yükleme veya tahliye limanında gerçekleştirmekteyiz.

Bazı emtialar özellikleri nedeniyle laboratuar analizlerine tabi tutulmaktadır. Faber Gözetim Raporları yükleme tamamlandığı anda tamamlanmış olur. Böylece varsa emtia ile ilgili farklılıkları, aksaklıkları ve hasarları gemi yola çıkmadan önce raporlarımıza istinaden öğrenme imkanınız olur ki bu da Sizlere emtia yola çıkmadan önce değiştirme ve durdurma imkanı vermiş olur.

Aynı zamanda sipariş ettiğiniz mamülün üretim sürecinin tamamına refakat ederek üretimin her safhasında günlük raporlarımız ile alıcıyı bilgilendiririz. Yine aynı şekilde üretim aşamasında oluşan aksaklık, hasar ve farklılıklara alıcı adına anında müdahale edip gerekirse sözkonusu siparişin üretimini durdurma yoluna kadar gidilir. Durumdan alıcıyı anında haberdar edip, alınacak karar doğrultusunda hasarlı, eksik mamülün telafi edilmesi sağlanır.

Gözetim Faaliyetlerimizde Alıcının  Gözü ve Kulağı olarak hareket ederek olası tüm riskler daha oluşma aşamasında ortadan kaldırılır.

2018 © Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım eyalcin.com