Vizyonumuz ;

Sektörümüzde; Ulusal ve uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

Misyonumuz ;

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak,  en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

 

Kalite Politikamız ;

Şirketimiz GÖZETEAM ULUSLARARASI SURVEY VE DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ bünyesinde önceliğimiz ; müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ,yasal şartlar çerçevesinde ve sürdürdüğümüz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına bağlı kalarak hatasız ve kaliteli ürün üretimini gerçekleştirmek ve bu ürünlerin depolanmasını ,teslimini ve teslim sonrası servis faaliyetlerini sağlayarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır.

Bu süreçte çevreye ve doğal yapıya duyarlı; iş güvenliği ve çalışan sağlığı gibi konular göz önünde tutularak gerekli eğitimlerin sağlanması ve sürekli gelişim çerçevesinde büyümeyi amaçlamaktayız.

Tüm çalışmalarımızın bu yönde gerçekleşeceği konusunu taahhüt eder bunu misyonumuz ve vizyonumuz olarak kabul edip sürekli kendimizi geliştirmeyi politikamız kabul ederiz.

 

 

 

Üst Yönetim Kalite  Taahhüdü;

 

Üst Yönetim olarak; Kurumumuzun her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlarımızla, sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemimizin etkinliğinin hesap verilebilir düzeyde takip edileceğini ve raporlanacağını, risk bazlı proses yaklaşımı prensibinin kurum kültürü olarak benimsenmesini,

Kalite yönetim sistemi  kapsamı ve stratejisi ile kalite politikası ve hedeflerinin uyumunun sağlanacağını,

Proseslerimizde yönetim sistemleri entegrasyonunun sağlanacağını,

Kalite Yönetim Sisteminin Amaç ve Hedeflerine ulaşmak için  birimlerden gelen kaynak ve eğitim ihtiyacının sağlanarak , tüm çalışanların kendi birimlerinde liderliğini göstermesi için destekleneceğini

Tüm kademedeki Çalışanlarımızda kalite bilincinin oluşturulacağını  Taahhüt ederiz.

 

 

 

GENEL MÜDÜR

AYLİN FURTANA

img-blog

2018 © Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım eyalcin.com