Biz Kimiz?

Dünyanın tüm ülkelerinden Türkiye'ye,
Türkiye'mizden de tüm dünya ülkelerine hizmet köprüsü kurduk.
Artık yanlız  değilsiniz.

 uzman kadrosunun ve bölgesel çözüm ortaklarının etkin ve koordinasyonlu çalışmaları neticesinde bugün 800’ün üzerinde destek talebine cevap vermiş ve çözüme ulaştırmıştır. Türkiye'deki tüm işlerinin profesyonel bir şirket tarafından yürütülmesi ile güven içerisinde olan müşterilerimiz ADR Danışmanlığın en büyük motivasyon kaynağıdır.

Şirket Profili
Başlıca kuruluş ve faaliyet amacı, tüm dünya ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarının Türkiye'deki destek taleplerine hızlı ve güvenilir şekilde destek vermektir. Bu bağlamda alanında uzman kadrosu ve iş ortakları ile çözümler üretmekte ve taleplere cevap vermektedir. Bununla birlikte Türkiye'de yaşayan veya bulunan yabancı uyruklu vatandaşların da talep ve hizmet ihtiyaçları karşılanmaktadır.
 
üstlendiği tüm görev ve sorumlulukları titiz bir şekilde ele alarak öncelikle müşteri istek ve beklentilerini dikkate almakta, bu kapsamdaki Dünya ve Türkiye’deki iyi örnekleri incelemekte ve talep edilen çalışmayı en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Misyon & Vizyon
Misyonumuz:
Bireysel, kurumsal ve ticari alanlarda talep edilen destekleri en hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktır.

Vizyonumuz:
Tüm dünya ülkeleri ve Türkiye arasında destek çözümleri üreten ve alanında en güvenilir olarak anılan bir danışmanlık şirketi olmaktır.

img-blog

2018 © Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım eyalcin.com